Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Çiftler İçin Masaj

  • Listelenen: 2 Nisan 2017 11:38
  • Bitiş tarihi: 54 Gün, 8 Saat

Tanıtım:

Çiftler İçin Masaj

Çiftlerin birbirlerini daha iyi tanıması için dikkatli davranması gerekiyor. Çünkü bazen ten uyumu aşk uyumunu hiçe sayabiliyor. Ten uyumu olmadığı zaman cinsellik de insanlar için zor bir durum oluyor. O nedenle cinsel anlamda bir bütün olabilmek adına birbirinizi tanımanız gerçekten de çok önemlidir. Öncelikle çiftlerin birbirine güven vermesi gerekiyor. Tanımak da bunun en başında geliyor. Birbirinizin neyi sevdiğini, neyi sevmediğini bilirseniz ona göre hamle yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. O nedenle çiftler için erotik masaj her şekilde etkili olacaktır. Sizler de bunu deneyerek aranızdaki ilişkiyi çok daha uygun şekilde dizayn edebilirsiniz.

Masaj Detayları

Masaja başladığınız zaman bunun sonu cinselliğe gidebilir ama cinsellikten önce birbirinizi tanımaya odaklanmak zorundasınız. Eğer ki birbirinizi net şekilde tanıyabiliyorsanız o zaman sorunsuz şekilde yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. 15 dakikalık bir masaj bunun için yeterli olacaktır. Mutlaka çiftlerin çıplak olması gerekiyor. Ardından partnerinizin vücuduna dokunmalı, onun hangi bölgelerinden daha büyük bir haz aldığını anlamalısınız. Aynı zamanda onun cinsel bölümlerine dokunmadan onu tanımak da bir o kadar keyif verici olacaktır. Aynısını sizin için de o yapmalıdır. İkiniz de birbirinizi tanıdıktan sonra cinsel bölgeleriniz üzerinde de masajı uygulayın. Bu sayede daha rahat bir cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz. Çiftler için erotik masaj yaklaşık 30 dakika kadar sürmelidir. Bunun sizi daha da yaklaştıracağından emin olabiliyorsunuz.

Masaj Ortamı Güzel Kokmalı

İnsanları rahatlatan aynı zamanda da uyaran durumlar vardır. Bunların başında koku gelecektir. O nedenle masaj yapılacak olan alanın güzel kokmasına özen göstermelisiniz. Güzel koku olduğunda rahat edebiliyorsunuz. Aynı zamanda çiftlerin birbirinin yanında daha rahat etmesi için de ortamın loş olması gerekiyor. Eğer ki ortam loş ise o zaman daha güvende hissedeceksiniz. Arkadan hem sizi hem de onu rahatlatacak hafif bir müziğin çalması gerekiyor. O sayede çok daha etkili bir çiftler için erotik masaj yapabilirsiniz. Kullanacağınız masaj yağının afrodizyak etkili olmasını da tercih edebilirsiniz. O sıra hiç kimse tarafından rahatsız edilmeyeceğinizi de bilmek her zaman önemli olacaktır.

Listing ID: 93058e0b7e546008

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.