Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul Tadım Masaj Salonu

  • Listelenen: 2 Kasım 2016 17:54
  • Bitiş tarihi: 54 Gün, 8 Saat

Tanıtım:

Masajın yeni adresi Tadım masaj salonu sizide bekleriz.

Yetkili: Leyla Hanım

Tadım Masaj Salonu İle Sağlık İçin Alternatif Tedavi

Masaj, vücutta bulunan sinir uçlarının uyarılması ile yapılan bir tedavi yöntemidir. Kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere daha fazla oksijen taşınmasını sağlayan masaj sayesinde pek çok hastalık tedavi edilebilmektedir.

Refleksoloji Masajı Nedir

Refleksoloji masajı genellikle ayaklara, ellere ve kulaklara baskı uygulanarak yapılan masaj türüdür. Bilindiği gibi ayaklarımızda ellerimizde ve kulaklarımızda sinir uçları bulunur. Bu sinir uçlarının her biri belirli organları temsil eder. Refleksoloji masajı ile bu sinir uçları baskı ile uyarılır ve sinirler yardımıyla çeşitli organlarda meydana gelen rahatsızlıklarda tedavi sağlanır.

Kullanıldığı Rahatsızlıklar

Kısırlık tedavisi, menepoz, vajinismus, gebelik krampları, sırt ve bel ağrıları, hazımsızlık, sinüzit, astım, kabızlık, eklem ağrıları ve iltihaplar, uyku bozuklukları, stres kaynaklı sorunlar, baş ağrısı ve migren gibi pek çok rahatsızlığın tedavisinde refleksolojiden faydalanır.

İlaçlı tedavilerin yanı sıra masaj yolu ile alternatif tedavilerin yapılması insanlara ağrısız acısız çözümler sunuyor.

Tadım masaj salonunda konusunda uzman kişiler tarafından bilinçli olarak refleksoloji masajı yapılıyor. Çeşitli rahatsızlıklarınızın tedavisinde masajdan faydalanabilirsiniz.

Listing ID: 697581a0a280fa07

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.